Make your own free website on Tripod.com
Home

logo.jpg

KAYNASTIRMA
LiNKLER
iLETiSiM VE ADRESLER
BiREYSELLESTiRiLMiS EGiTiM PROGRAMI

Atatürk Kösesi
Atatürk Kösesi
_ht.jpg
Sehidimiz
Coklu Zeka Kuram
Coklu Zeka Kuram
a_.jpg
Atölyelerimiz

Kontenjanlarımız

1.Sınıf        – Açık

2.Sınıf        – Dolu

3.Sınıf        – Dolu

4.Sınıf        – Dolu

5.Sınıf        – Dolu

6.Sınıf        – Dolu

7.Sınıf        – Dolu

8.Sınıf        – Dolu

İş Okulu     – Açık

yasarkulac.jpg

Okul Müdürümüz

YAŞAR KULAÇ : 1955 yılında Sakarya Taşburun' da doğdu. 1976 yılında Sakarya İmam Hatip Lisesini, 1980 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Kaültesi Sosyoloji bölümünü bitirdi. 1983 yılında Kilis Kız Öğretmen Okulu' nda öğretmenlik hayatına başladı. Daha sonra Sakarya Kaynarca Lisesinde  öğretmenlik ve yöneticilik  yaptı. 1987 yılında Sakarya Rehberlik Araştırma Merkezi müdürlüğüne getirildi ve 1995 yılına kadar bu görevi yürüttü. Aynı yıl Şehit Ali Borinli İlköğretim Okulu ve İş Okulu Müdürlüğüne atandı. Halen Bu kurumda görevine devam etmektedir

Müdür Yadımcılarımız
 

yucel.jpg

Yücel KAÇAR : 1971 Yılında Zonguldak Eflani'de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Sakarya' da tamamladı. 1993 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fakültesi sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Aynı yıl öğretmenliğe başladı.1997 Yılında Şehit Ali Borinli İlköğretim Okulu ve İş Okuluna öğretmen olarak atandı. Halen bu kurumda Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

ibrahim.jpg

 
İbrahim ÇEVİK : 1976 Yılında Sakarya' da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Sakarya' da tamamladı. Ankara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Programları ve Öğretimi bölümünü bitirdi. 2002 yılında Şehit Ali Borinli İlköğretim Oklu ve İş Okuluna öğretmen olarak atandı. Halen bu kurumda Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

ÖZEL EĞİTİMİN TEMELİ KAYNAŞTIRMADIR

Sakarya'da Hava durumu   

 

Haberler

Resmi Siteler

 

Sakarya Siteler

gazeteler